Details, Fiction and کارشناسی خودرو در محل

خدمات گیرنده به کاربری اطلاق می گردد که از طریق راه های موجود در سایت و اپلیکیشن دورهاتو اقدام به ثبت درخواست استفاده از خدمات موجود در سامانه دورهاتو می نماید.

تست رانندگی : تمامی عیب و ایرادهای مشخص شده هنگامی است که رانندگی بررسی و سپس تایید میشود؛

خریدار در صورت نیاز عیب ها را برطرف کرده و سپس با کسر هزینه، خودرو را خریداری می کند؛ یا اینکه از خرید منصرف شده و به دنبال خودرویی بدون این ایرادات می گردد.

کارشناسی سیار خودرو این روزها تبدیل به حرفه شده اما برای ما کارشناسی خودرو یک فن تخصصی است که سال های سال است در آن تجربه کسب کرده ایم.

تعیین ارزش واقعی خودرو یکی از مهم ترین تفاوت های معاینه فنی و کارشناسی خودرو می باشد.

ابزاری که به این منظور استفاده می‌کنیم شامل ترموگرافی، اتاق نور و بررسی چشمی بدنه خودرو است.

بعد از اتمام فرایند کارشناسی، گزارش کامل کارشناسی به‌صورت آنلاین به تیم کنترل کیفیت کارنامه ارسال می‌شود. تیم کنترل کیفیت کارنامه گزارش را بررسی می‌کند و با اطلاعات خودرو (مدل، سال ساخت و.

پس از پرداخت این جریمه تغییرات در سامانه پلیس و برگ سبز ماشین ثبت و به رسمیت شناخته میشود.

در مورد سایر قسمت‌های خودرو مثل تعویضی بودن شاسی، در، سپر یا گلگیر می‌توانید به راحتی روی نظر کارشناس حساب کنید.

هیچ گاه بدون تجربه و تنها با آموزش های تئوری و دانسته های شخصی نمیتواند به شما در انتخاب درست ماشین مورد نظر کمک کند.

فقط کافیست اطلاعات مورد نیازی که شامل مشخصات خودروی موردنظر شما، مکان و زمانی که قصد انجام کارشناسی خودرو دارید را به مشاورین ما ارائه دهید و سپس کارشناسان ما که در این زمینه آموزش های کارشناسی خودرو در محل تهران تخصصی گذرانده اند در زمان و مکان مشخص شده حاضر می شوند و به انجام خدمات و امور مربوط به کارشناسی خودرو می پردازند.

در اقدامات کارشناسی رنگ اتومبیل، قسمت ها و بخش های مختلف ماشین بررسی شده و تست می شود تا سالم بودن آنها کنترل شود. در صورت وجود ایراد و عیب در آن قسمت ها، به خریدار اعلام شده و گزارش این ایرادات به او ارائه می شود.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و اطلاع از هزینه ها می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

قوانین و مقررات عمومی کاربر گرامی لطفا جهت عضویت در وب سایت و اپلیکیشن دورهاتو،قوانین و مقررات استفاده از آن را به دقت مطالعه فرمائید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Details, Fiction and کارشناسی خودرو در محل”

Leave a Reply

Gravatar